O Nas

Nasza firma istnieje na rynku od 1991 roku. W 1994 roku zostaliśmy generalnym przedstawicielem na Polskę holenderskiej firmy DE BEER zajmującą się produkcją lakierów i dodatków lakierniczych. Na dzień dzisiejszy obsługujemy około 300 punktów handlowych dostarczając wysokiej jakości produkty lakiernicze.

Od 2004 roku była również przedstawicielem lakierów i dodatków technicznych w aerozolach firmy CAR-REP.

Od 2009 roku wprowadza na rynek polski, jako generalny przedstawiciel pasty polerskie, politury polerskie, mleczka polerskie, kosmetyki samochodowe, chemie samochodową oraz chemie przemysłową niemieckiej firmy KOCH CHEMIE, zajmującej się opracowywaniem i produkcją chemii samochodowej, chemii użytkowej, past polerskich, politur polerskich oraz mleczek polerskich. W ofertę chemii samochodowej wchodzą: płyny, koncentraty oraz pasty do czyszczenia i odnawiania pojazdów samochodowych w wewnątrz jak i na zewnątrz oraz płyny i koncentraty chemii do czyszczenia i odnawiania pojazdów użytkowych, pociągów, autobusów czy też tramwajów.

W 2015 roku przestaliśmy importować aerozole CAR-REP i zaczęliśmy wdrażać na Polski rynek aerozole pochodzące z firmy Peter Kwasny GmbH. Firma ta produkuje aerozole o wysokiej jakości i jest jednym z największych producentów lakierów w aerozolach w Europie. Peter Kwasny GmbH produkuje aerozole takiej jak: aerozole uniwersalne SPRAILA, aerozole samochodowe Auto-K, aerozole profesjonalne SPRAY MAX w jakości 2K, aerozole typu kompakt kolor MULTONA o pojemności 400ml, aerozole specjalistyczne Belton i wiele innych.

Dzisiaj jesteśmy importerem farb płynnych pochodzących z korporacji VALSPAR która to jest producentem takich marek jak: DEBEER, OCTORAL, SPRALAC, Valspar Industrial Mix, Valspar Industrial Line, House of Kolor czy też INVER. Fabryki te produkują kompletną gamę lakierów samochodowych, lakiery dla przemysłu lekkiego oraz lakiery dla przemysłu ciężkiego.