O Nas

Nasza firma istnieje na rynku od 1991 roku. W 1994 roku zostaliśmy generalnym przedstawicielem na Polskę holenderskiej firmy DeBeer zajmującą się produkcją lakierów i dodatków lakierniczych. Obecnie obsługujemy ponad 400 punktów handlowych, dostarczając wysokiej jakości produkty lakiernicze.

Od 2004 roku była również przedstawicielem lakierów i dodatków technicznych w aerozolach firmy CAR-REP.

Od 2009 roku wprowadza na rynek polski, jako generalny przedstawiciel pasty polerskie, politury polerskie, mleczka polerskie, kosmetyki samochodowe, chemię samochodową oraz chemię przemysłową niemieckiej firmy Koch-Chemie, zajmującej się opracowywaniem i produkcją chemii samochodowej, chemii użytkowej, past polerskich, politur polerskich oraz mleczek polerskich. W ofertę chemii samochodowej wchodzą: płyny, koncentraty oraz pasty do czyszczenia i odnawiania pojazdów samochodowych wewnątrz, jak i na zewnątrz oraz płyny i koncentraty chemii do czyszczenia i odnawiania pojazdów użytkowych, pociągów, autobusów czy też tramwajów.

W 2015 roku przestaliśmy importować aerozole CAR-REP i zaczęliśmy wdrażać na Polski rynek aerozole pochodzące z firmy Peter Kwasny GmbH. Firma ta produkuje aerozole o wysokiej jakości i jest jednym z największych producentów lakierów w aerozolach w Europie. Peter Kwasny GmbH produkuje aerozole takiej jak: aerozole uniwersalne Spraila, aerozole samochodowe Auto-K, aerozole profesjonalne SprayMax w jakości 2K, aerozole typu kompakt kolor Multona o pojemności 400ml, aerozole specjalistyczne belton i wiele innych.

Od 2017 r. w sprzedaży mamy także produkty przeciwdziałające korozji firmy Dinitrol.

Dzisiaj jesteśmy importerem farb płynnych pochodzących z korporacji Valspar, która to jest producentem takich marek jak: DeBeer, Octoral, Spralac, Valspar Industrial Mix, Valspar Industrial Line, House of Kolor czy też Inver. Fabryki te produkują kompletną gamę lakierów samochodowych, lakiery dla przemysłu lekkiego oraz lakiery dla przemysłu ciężkiego.