Lista produktów marki DeBeer

De Beer jest obecnie marką koncernu Valspar. Historia marki De Beer sięga 1910 roku, natomiast od 1950 firma produkuje lakiery samochodowe wykorzystywane do napraw samochodów. Dziś firma dostarcza produkty do ponad 100 krajów w tym za naszym pośrednictwem do odbiorców z Polski. Unia Europejska w roku 2007 wprowadziła ustawę LZO dla wszystkich Państw Członkowskich co spowodowało konieczność wdrożenia systemu Bazy Wodnej Seria 900, która w kombinacji z BeroThane HS420 seria 3000 stanowi kompletny program odpowiadający wymogom LZO. 

Firma De Beer Refinish oferuje wysokiej, jakości systemy mieszalnicze, od odpowiadającej wymogom LZO bazy wodnej i high solid produktów aż do konwencjonalnej bazy i 2K systemu akrylowego. Dzięki starannemu doborowi pigmentów producent jest w stanie osiągnąć optymalną skale kolorów przy użyciu mniejszej ilości kolorów mieszalniczych w porównaniu z podobnymi systemami znajdującymi się na rynku.

Marka De Beer zredukowała do minimum ilość środków pomocniczych takich jak: utwardzacze, rozpuszczalniki, podkłady, szpachlówki i lakiery bezbarwne. Celem firmy jest zaoferowanie kompaktowego i kompletnego asortymentu.

Jest 97 produktów.

Pokazano 1-12 z 97 pozycji