Informujemy, iż szpachlówki i podkłady marki Valspar zostają wycofane z naszej oferty. Zastąpią je nowe produkty firmy DeBeer.

Lista wycofywanych produktów:

6010 Uni Putty - Lightweight
6040 Glassfibre Putty
6050 Putty White
6060 Putty Grey
6070 Aluminium Putty
6080 Spray Filler
6133 Grey Shade 1K Primer White GS903
6135 Grey Shade 1K Primer Light Grey GS905
6137 Grey Shade 1K Primer Mid Grey GS907

 

Nowe produkty DeBeer:

 

1-902 Polyester Spray Filler
Wysoko wypełniająca dwuskładnikowa poliestrowa szpachlówka natryskowa, która może być nakładana w łatwy sposób za pomocą pistoletu grawitacyjnego. Nadaje się do pracy na całej powierzchni karoserii, jest idealnym rozwiązaniem do napraw dużych obszarów. Posiada doskonałe właściwości adhezyjne, szybko wysycha i jest prosta w obróbce.

 


1-903 Aluminium Body Filler
Dwuskładnikowa szpachlówka na bazie poliestru zawierająca cząsteczki aluminium, idealna do wypełniania wgnieceń i otworów. Skład sprawia, że nie kurczy się ona ani nie pęka i można ją nakładać bezpośrednio na stal z możliwością montażu i wiercenia.

 

1-904 High Build Body Filler Grey
Szara szpachlówka High Build Body Filler to idealna opcja do wypełniania nierówności i wgnieceń na wielu powierzchniach, w tym na stali, stali ocynkowanej, aluminium i materiałach poliestrowych. Ta dwuskładnikowa tiksotropowa masa szpachlowa jest łatwa w użyciu i obróbce.

 


1-905 High Build Body Filler White
Białą szpachlówkę High Body Filler White można łatwo nakładać grubymi warstwami na dużych powierzchniach bez ryzyka kurczenia się lub pękania. Ta tiksotropowa, wysychająca w krótkim czasie szpachlówka jest optymalnym wyborem dla warsztatów blacharskich poszukujących szybkiego, ale precyzyjnego wypełniacza.

 


1-906 Fibreglass Body Filler
Dwuskładnikowa szpachlówka na bazie poliestru o strukturze tiksotropowej zawierająca włókna szklane o grubości od 3 do 6 mm. Jej ulepszony skład sprawia, że nie kurczy się i nie ma pęknięć nawet przy bardzo grubych warstwach. Przeznaczona do naprawy powierzchni, wypełniania wgnieceń i otworów, może być nakładana bezpośrednio na stal.

 

1-909 Universal Body Filler Light
Universal Body Filler Light to innowacyjna szpachlówka poliestrowa przeznaczona do wypełniania i wykańczania powierzchni. Może być aplikowana na stal, stal ocynkowaną, aluminium i tworzywa sztuczne wzmocnione włóknem szklanym. Łatwo się rozprowadza
i może być stosowana jako szpachlówka wykańczająca.

1-16503 Spot Primer (Biały)
1-16505 Spot Primer (Jasnoszary)
1-16507 Spot Primer (Szary)
Zaprojektowane do napraw miejscowych, podkłady te mogą być używane do pokrycia
przeszlifowanych obszarów w celu uzyskania jednolitej powierzchni. Aerozol zapewnia
szybką i łatwą aplikację. Podkłady mogą być stosowane zarówno pod lakiery
rozcieńczalnikowe, jak i wodne. Właściwości szybkoschnące pozwalają na skrócenie
czasu naprawy.
Dostępny w trzech odcieniach dla jeszcze lepszego dopasowania zarówno do podkładu,
jak i koloru samochodu.