Lista produktów marki Koch Chemie - auto detailing, środki dla myjni samochodowych

Dystrybutor Koch Chemie

Historia niemieckiego producenta profesjonalnej chemii dla branży auto detailing sięga 1968 roku. Koch-Chenie jest w tej dziedzinie absolutnym liderem oraz innowatorem, firmie nie ma sobie równych w zakresie środków czyszczących i pielęgnacyjnych całej branży samochodowej w szczególności dla dynamicznie rozwijającej się branży auto detailingu oraz myjni samochodowych. Firma jest jest pierwszym wyborem profesjonalistów w zakresie kosmetyków samochodowych, produktów dla branży auto detailing dla samochodów nowych i używanych. Zakres produktów Koch-Chemie obejmuje kompletną ofertę produktów czyszczących i pielęgnacyjnych, certyfikowanych przez producentów samochodowych, dodatkowo w ofercie znajdą Państwo wszystkie niezbędne akcesoria detailingowe.

Całościowy system zarządzania jakością i ochroną środowiska (DIN EN ISO 9001:2000 & DIN EN ISO 14001:2004) zapewnia niezrównaną jakość dodatkowo spełniając rygorystyczne normy w zakresie bezpieczeństwa pracy – wszystko to w trosce o naszych klientów.

Do stałej dyspozycji naszych partnerów jest nasz wykwalifikowany personel aktywny w terenie oraz nasz dział badań, rozwoju i ochrony środowiska, działy te odpowiedzialne są za doradztwo w zakresie techniki użytkowej, łącznie ze szkoleniami dla pracowników, jak też kwestii związanych z ochroną środowiska i bezpieczeństwem pracy.

Przykładowe najpopularniejsze produkty to: Koch-Chemie Heavy Cut H8.02 – jest to politura maszynowa idealna do polerowania silnie zniszczonych lakierów, usuwania głębszych rys, skutecznego pozbywania się nalotu po lakierowaniu i śladów ściernych po papierze ściernym. Mehrzweckreiniger - zasadowy czyszczący środek o cytrusowym zapachu. Środek pozwala na szybkie usunięcie zabrudzeń na plastikach oraz tapicerce. Koch Chemie Multi Interior Cleaner – dzięki temu środkowi niestraszne są wszelkie zanieczyszczenia we wnętrzu samochodu, czyli tapicerka siedzeń, pokrowce z materiału, podsufitki, dywaniki, wykładziny z tworzyw sztucznych, itd. Dodatkową zaletą jest świeży zapach, który pozostawia ten środek. Ls Leather Star to prawdziwa gwiazda w zakresie konserwacji i ochrony skór przed popękaniem. Środek pozostawia świeży zapach, ożywia kolor oraz przywraca skórze miękkość w dotyku, co ważne środek nie powoduje przy tym niepożądanej gładkości. Koch Speed Glass Cleaner – nazwa zobowiązuje – środek pozwala bardzo szybko pozbyć się zanieczyszczeń z powierzchni szyb. Bez problemu poradzi sobie z trudno zmywalnymi resztkami wosku, resztkami owadów itp. Green Star APC środek ten doskonale sprawdzi się przy czyszczeniu powierzchni zewnętrznych oraz wewnętrznych w Państwa samochodzie. Środek APC dobrze utrzymuje się na powierzchni pionowej podczas używania w pianownicy.

Współpracujemy z najlepszymi zakładami Auto Detailing w Polsce a także myjniami samochodowymi oraz sklepami internetowymi. Zapraszamy do współpracy.

Jest 321 produktów.

Pokazano 1-12 z 321 pozycji