Nano-Glasversiegelung Koch Chemie - auto detailing, środki dla myjni samochodowych - 1 Lakiery samochodowe Debeer, Detailing Koc
  • Nano-Glasversiegelung Koch Chemie - auto detailing, środki dla myjni samochodowych - 1 Lakiery samochodowe Debeer, Detailing Koc
  • Nano-Glasversiegelung Koch Chemie - auto detailing, środki dla myjni samochodowych - 2 Lakiery samochodowe Debeer, Detailing Koc

Nano-Glasversiegelung

Hydrofobowa ochrona klasy premium

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Reaktywny, wysokowydajny uszczelniacz tworzący hydrofobową sieć nano, która jest wyjątkowo odporna na działanie chemikaliów i ścieranie. Zapewnia trwałe uszczelnienie na wszystkich szklanych, lustrzanych i ceramicznych powierzchniach. Powstający efekt lotosu zmniejsza przyczepność brudu, owadów, lodu itp., a tym samym zapewnia łatwą do czyszczenia powierzchnię. Używanie produktu na przedniej szybie pojazdu samochodowego prowadzi do znacznego zmniejszenia zużycia wycieraczek i poprawy widoczności w przypadku deszczu dzięki unikalnym właściwościom odpychającym, przy czym krople deszczu są odprowadzane przez strumień powietrza z prędkością ok. 80 km/h lub wyższej. Trwałość: do jednego roku lub 20 000 km. Zawartość zestawu: 250 ml mleczka polerskiego oraz uszczelniacza nano.

Dziedziny zastosowania

Powierzchnie szklane, lustrzane i ceramiczne

Zalecane zastosowanie

A1. Czyszczenie powierzchni szklanych

1. Szkło musi być starannie oczyszczone przed użyciem nano uszczelniacza do szkła (składnik 2) w celu umożliwienia wiązania chemicznego z powierzchnią. Czyść przednią szybę za pomocą preparatu do mycia szyb Glas Star, do czasu, aż będzie wolna od wszelkiego brudu; w przypadku uporczywego brudu najpierw użyj niebieskiej glinki (183001).

2. Aby dokładnie wyczyścić przednią szybę i usunąć korozję na szkle lub inne uporczywe zabrudzenia, powierzchnię należy dokładnie wyczyścić mleczkiem polerskim (składnik 1). Przed każdym użyciem energicznie wstrząsnąć i wymieszać produkt. W przypadku aplikacji ręcznej mleczka polerskiego na powierzchnię szklaną użyj gąbki polerskiej z mikrofibry (produkt o numerze 999291) lub padu polerskiego z mikrofibry (produkt o numerze 999308). Aplikując maszynowo, stosuj małe prędkości, wcierając produkt przez kilka minut, aż do czasu utworzenia się wyczuwalnie gładkiej i suchej powierzchni. Podczas wykonywania tego procesu na starszych szybach zwróć uwagę na stan szyby. Należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ składnik 1 może zalegać w wypiaskowanych miejscach, będąc trudnym do usunięcia. Nie stosować na elementy wykonane z tworzyw sztucznych i gumy (ryzyko białych śladów). Następnie poleruj pozostałości ścierne czystym, suchym ręcznikiem papierowym (produkt o numerze 999552/999553), do czasu uzyskania czystej powłoki. Aby uniknąć zakłóceń w usieciowieniu, nie dotykaj szyby gołymi palcami/rękami po tym etapie (użyj jednorazowych rękawiczek).

A2. Czyszczenie powierzchni ceramicznych

Użyj kwasowego środka czyszczącego, aby dokładnie wyczyścić powierzchnie ceramiczne, które mają być zabezpieczane, a następnie spłucz wodą i dokładnie wysusz. Nie używaj mleczka polerskiego (składnik 1), ponieważ kompozycja kafelek może zostać uszkodzona, a w szczelinach mogą się pojawić białe pozostałości.

B. Uszczelnienie

1. Aplikuj nano uszczelniacz do szkła (składnik 2) tylko na całkowicie suche szyby pojazdów lub powierzchnie ceramiczne w temperaturze otoczenia pomiędzy 10 a 30°C (idealnie 15–25°C). Podczas aplikacji należy używać odpowiednich jednorazowych rękawiczek.

2. Stosując składnik 2 (aplikacja na m²: około 25-30 ml) na szybie, rozpocznij od nakładania na połowie tej powierzchni. Aplikuj ten produkt na powierzchnię papierowym ręcznikiem (produkt o numerze 999552/999553) i poleruj aż do utworzenia jednolitej warstwy ochronnej. W trakcie polerowania kilkukrotnie nanosić składnik 2 do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu. Po 2-3 minutach powstanie jednolita warstwa (bez tworzenia się kropli).

3. Po około 2 minutach poleruj warstwę papierowym ręcznikiem (produkt o numerze 999552/999553), aż do uzyskania powierzchni bez pozostałości po tym produkcie. Trudne do usunięcia resztki uszczelniacza można ponownie rozpuścić, używając do tego składnika 2, a następnie natychmiast wypolerować.

4. Uszczelniacz utwardza się w ciągu 15-60 minut, w zależności od temperatury (im cieplej, tym szybciej się utwardza). Chronić przed wodą, promieniami słonecznymi (najlepiej aplikować w zacienionym miejscu) i innymi zabrudzeniami aż do czasu kompletnego utwardzenia.

UWAGA: Nie aplikować na rozgrzane powierzchnie. Nie nadaje się do obróbki szkła wewnątrz pojazdów, ponieważ efekt hydrofobowy prowadzi do zwiększenia tendencji powstawania mgły na szybie wewnątrz pojazdu. Po wykonaniu czynności zabezpieczenia szyby należy niezwłocznie i szczelnie zamknąć produkt. Składniki 1 + 2 mają trwałość około 1 roku. Agresywne środki czyszczące mogą osłabić powierzchnię zabezpieczającą.

202001

Opis

Pojemność opakowania
250 ml (202001)