Nano-Glasversiegelung Koch Chemie - auto detailing, środki dla myjni samochodowych - 1 Lakiery samochodowe Debeer, Detailing Koc
  • Nano-Glasversiegelung Koch Chemie - auto detailing, środki dla myjni samochodowych - 1 Lakiery samochodowe Debeer, Detailing Koc
  • Nano-Glasversiegelung Koch Chemie - auto detailing, środki dla myjni samochodowych - 2 Lakiery samochodowe Debeer, Detailing Koc

Nano-Glasversiegelung

Hydrofobowa ochrona klasy premium

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Reaktywny, wysokowydajny uszczelniacz tworzący hydrofobową sieć nano, która jest wyjątkowo odporna na działanie chemikaliów i ścieranie, zapewniając trwałe uszczelnienie na wszystkich szklanych, lustrzanych i ceramicznych powierzchniach. Powstający efekt lotosu zmniejsza przyczepność brudu, owadów, lodu itp., a tym samym zapewnia łatwą do czyszczenia powierzchnię. Używanie produktu na przedniej szybie pojazdu samochodowego prowadzi do znacznego zmniejszenia zużycia wycieraczek i poprawy widoczności w przypadku deszczu dzięki unikalnym właściwościom odpychającym, przy czym krople deszczu są odprowadzane przez strumień powietrza z prędkością ok. 80km/h lub wyższej. Trwałość: do jednego roku lub 20 000km. Zawartość zestawu: 250ml mleczka polerskiego oraz uszczelniacza nano.

Dziedziny zastosowania

Powierzchnie szklane, lustrzane i ceramiczne 

Zalecane zastosowanie

A1. Czyszczenie powierzchni szklanych

1. Szkło musi być starannie oczyszczone przed użyciem nano uszczelniacza do szkła (składnik 2) w celu umożliwienia wiązanie chemicznego z powierzchnią. Czyść przednią szybę za pomocą preparatu do czyszczenia szyb Glas Star, do czasu, aż będą wolne od wszelkiego brudu; w przypadku uporczywego brudu, najpierw oczyść szybę łagodną glinką (niebieską).

2. Aby aktywować przednią szybę i usunąć korozję na szkle, powierzchnię należy dokładnie wyczyścić mleczkiem polerskim (składnik 1). Przed każdym użyciem wstrząsnąć energicznie. W przypadku aplikacji ręcznej mleczka polerskiego na powierzchnię szklaną użyj dysku do polerowania z mikrofibry (produkt o numerze 999291) lub padu polerskiego z mikrofibry (produkt o numerze 999308) jeśli aplikowany maszynowo stosując małe prędkości wcierając produkt przez kilka minut aż do czasu utworzenia się wyczuwalnie gładniej i suchej powierzchni. Podczas wykonywania tego procesu na starszych szybach należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ górna, skorodowana warstwa szkła musi być całkowicie usunięta w celu zapewnienia doskonałego usieciowienia. Nie stosować na elementy wykonane z tworzyw sztucznych i gumy (ryzyko białych pozostałości). Następnie poleruj pozostałości ścierne czystym, suchym ręcznikiem papierowym (produkt o numerze 999552/999553), do czasu uzyskania czystej powłoki. Aby uniknąć zakłóceń w usieciowieniu, nie dotykaj przedniej szyby gołymi palcami/rękami po tym etapie (użyj jednorazowych rękawiczek).

A2. Czyszczenie powierzchni ceramicznych

Użyj kwaśnego środka czyszczącego (np. środka do czyszczenia łazienek z preparatem do usuwania kamienia), aby dokładnie wyczyścić powierzchnie ceramiczne, które mają być zabezpieczane, a następnie spłucz wodą i dokładnie wysusz. Nie używaj mleczka polerskiego, ponieważ kompozycja kafelek może zostać usunięta, a białe pozostałości mogą się tworzyć w szczelinach.

B. Uszczelnienie

1. Aplikuj nano uszczelniacz do szkła (component 2) tylko na całkowicie suche szyby przednich pojazdów lub powierzchnie ceramiczne w temperaturze otoczenia pomiędzy 10 a 30°C (idealnie 15–25 °C). Podczas aplikacji należy używać odpowiednich jednorazowych rękawiczek.

2. Stosując składnik 2 (aplikacja na m²: około 25-30 ml) na przedniej szybie, rozpocznij od nakładania na połowie tej powierzchni. Aplikuj ten produkt na powierzchnię papierowym ręcznikiem (produkt o numerze 999552/999553) i poleruj aż do utworzenia jednolitego filmu ochronnego. W trakcie polerowania kilkukrotnie nanosić składnik 2 do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu. Powstanie jednolity film (bez tworzenia się kropli) po 2-3 minutach.

3. Po około 2 minutach poleruj ten film papierowym ręcznikiem (produkt o numerze 999552/999553), aż do uzyskania powierzchni bez pozostałości po tym produkcie. Trudne do usunięcia resztki uszczelniacza można ponownie rozpuścić, używając do tego komponent 2, a następnie wypolerować natychmiast.

4. Uszczelniacz utwardza się w ciągu 15-60 minut, w zależności od temperatury (im bardziej gorący, tym szybciej się utwardza). Chronić przed wodą i innymi zabrudzeniami aż do czasu kompletnego utwardzenia.

202001

Opis

Pojemność opakowania
250 ml (202001)